Winter Wolves

Winter Wolves

خواننده

بیوگرافی گروه گرگ های زمستونی

گروه
‏Winter Wolves Tunes
در سال ۲۰۲۲ با دو عضو با اسم های سامان و خشایار پایه گذاری شد و در سال ۲۰۲۳ اولین آهنگ گروه بطور رسمی در تمام پلتفرمهای جهانی پخش شد. از همکاری های گروه میتوان به اهنگ ۲۸ که توسط خشایار اس ار (کتچی بیتز) میکس و‌مستر شده، اهنگ
‏Thank you
با همکاری
‏SepyK
و‌‌ خواننده ی سوئدی
‏Saga
اشاره کرد.
همچنین میتوان به همکاری‌های‌‌ درحال انجام و نزدیک گروه با آرتیست ها و لیبل های مختلف از جمله سامان بیتس، وایزد، آرتمن، ویکتوریا خواننده ی روس-ایرانی، بن و وینک خواننده ی کانادایی و... اشاره کرد.
در ردیف اهداف گروه میتوان از همکاری های جهانی و باز کردن مسیر رپ ایران به مارکت بین المللی نام برد.

بیوگرافی خشایار
خشایار عسگری، متولد ۳۱ خرداد ۱۳۷۴ در‌شهر‌ تهران، یکی از دو عضو اصلی گروه میباشد. خشایار در‌کنار‌ شعر نویسی و خوانندگی، در زمینه ی تنظیم، ارنجمنت و همچنین میکس و مستر فعال میباشد. خشایار در ابتدا علاقه به مهندسی داشت ولی پس از اتمام تحصیل و سربازی، برای تحصیل در رشته ی دندان پزشکی به مسکو مهاجرت کرد. پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی و پایان تخصص در رشته ی جراحی دندان پزشکی وارد بیزنس و دنیای کار شد. از حرفه های خشایار در کنار دندان پزشکی و خوانندگی‌‌ و بیزنس، میتوان به مترجمی هم اشاره کرد. او‌ به زبان روسی و انگلیسی مسلط است.

بیوگرافی سامان
‌‎سامان عبّاسی، متولد ۸ تیر ۱۳۷۴ در شهر تهران، یکی از دو عضو بنیانگذار لیبل گرگ های زمستونی است. از معدود رپر های ایران می باشد که به زبان های فارسی و انگلیسی به صورت حرفه ای رپ می کند.
‌‎او مسلط به ۳ زبان انگلیسی، سوئدی و فرانسوی می باشد.

‌‎ رپ نویسی فارسی را در ۱۲ و رپ نویسی انگلیسی را در ۱۳ سالگی شروع کرد. او در ۱۴ سالگی با خشایار آشنا شد که از همان زمان تصمیم به فعالیت و پیشرفت در دنیای موسیقی می گیرند.

مهاجرت
‌‎سامان در سن ۱۷ سالگی در سال ۹۱ به ترکیه مهاجرت کرد. او پیش دانشگاهی خود را در استانبول تمام کرد و در سال ۹۲ برای شروع تحصیلات عالیه به سوئد مهاجرت کرد. در ۶ سالی که در سوئد مشغول به تحصیل بود با هنرمندان زیادی آشنا شد. ساگا یکی از این هنرمندان می باشد که خواننده ی افتخاری آهنگ
‏Thank You
با شعر نویسی سامان بود.

تدریس در‌ فرانسه
‌‎فصل بعدی زندگی سامان تدریس در فرانسه به مدت ۲ سال بود. او در پاریس هم با هنرمندان زیادی از جمله سپهر، ملقب به
‏SEPYK
و بن‌ آشنا شد.
‌‎سامان در حال حاضر ساکن کشور لتونی می باشد. او به گفته ی خودش علاقه ی زیادی به بوکس، مطالعه و دنیای بورس و سرمایه گذاری دارد.

آخرین آثار
بستن